Fagbrev Veidrift- og veivedlikeholdsfaget - Forberedende

Legg til rette for at dine medarbeidere skal bestå fagprøven! Kurset gir opplæring i veidrifts- og veivedlikeholdsfaget.

Fagbrev Veidrift- og veivedlikeholdsfaget - Forberedende

Kursdetaljer

Passer for:
Du som skal ta eksamen i teoretisk del av fagprøven i veidrifts- og veivedlikeholdsfaget (Vg3-eksamen som privatist).
Varighet:
En samling á fire dager, totalt 32 timer

Om kurset

Samlingen er en del av kurset Fagbrev i anleggsfagene - Eksamensforberedende, men kan også gjennomføres som frittstående kurs for de som har et annet fagbrev fra før.

Ved påmelding til kurset kan du også velge en oppstartssamling. Første samling vil da være 2 dager som er på valgt oppstartssamling på det ordinære fagbrevkurset, mens hovedsamlingen á 4 dager er spesielt rettet mot veidrift- og veivedlikeholdsfaget.

Tid og sted for gjennomføring av oppstartssamling velger du ved påmelding.
Oppstartssamlingen tar for seg oppmelding til eksamen, samt de temaene som er felles for alle anleggsrelaterte fagbrev.

På kurset benytter alle PC istedenfor ordinær lærebok. Kursdeltakerne er derfor avhengig av å ha Microsoft Office installert på PC'en. Alt kursmateriell vil du finne på vår nettplattform "Moodle".

Viktig informasjon til de som skal ta fagbrev:

Prisen inkluderer den digitale læreboken "Produksjon" av Frode M. Andersen, spesialtilpasset kursmateriell inne på læringsportalen og *lunsj.

*Gjelder ikke digitale kurs.